przyczepa reklamowa

Reklama mobilna, przyczepa reklamowa

Mobile (przyczepy reklamowe) to niezwykle wygodny i przede wszystkim widoczny sposób promocji. Skuteczniejsza niż standardowy billboard, reklama jest w ciągłym ruchu, trwalsza niż standardowe plakaty reklamowe - nie ma zagrożenia zerwania czy zalepienia.

Przyczepa reklamowa to nowoczesny i oryginalny nośnik reklamy zewnętrznej. Jego istota polega na ekspozycji plakatów umieszczonych na bokach specjalistycznej przyczepy, której konstrukcja umożliwia ekspozycję dwóch plakatów lub banerów o wymiarach 236 cm x 504 cm. Plakaty eksponowane są przez 8 godzin dziennie, co odpowiada około 120 kilometrom od poniedziałku do niedzieli.

Reklamobil porusza się po mieście, ściśle określonymi trasami, będąc tam, gdzie w danym momencie występuje największe natężenie ruchu. Trasy pojazdu przebiegają głównymi ciągami komunikacyjnymi miasta, dodatkowo nośnik ustawiany jest w miejscach o dobrej widoczności
i dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego.

Specyfikacja pliku do wydruku na przyczepę reklamową: Rozmiar 504mx236cm. Format TIFF 1:1 72 dpi, lub PDF.

rowery reklamowe

Rowery reklamowe

To niezwykle wygodny i przede wszystkim widoczny sposób promocji. W zależności od potrzeb Klienta, rower dociera w miejsca niedostępne dla innych form reklamy. Mogą to być starówki miast, parki, skwery itp.

Dodatkowo nośnik ustawiany jest w miejscach o dobrej widoczności i dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Skuteczniejsza niż standardowy billboard reklama jest w ciągłym ruchu, trwalsza niż standardowe plakaty reklamowe - nie ma zagrożenia zerwania czy zalepienia.

Rowery reklamowe to nowoczesny i oryginalny nośnik reklamy zewnętrznej. Jego istota polega na ekspozycji dwóch plakatów lub banerów umieszczonych na bokach specjalistycznej platformy, o wymiarach 125 cm x 200 cm. Dzięki swoim wymiarom są zauważalne z dużej odległości, a co najważniejsze znajdują się na wysokości wzroku potencjalnych klientów. Plakaty eksponowane są przez 8 godzin dziennie, od poniedziałku do niedzieli.

konstrukcje reklamowe

Konstrukcje reklamowe

Reklama w zależności od potrzeb może być mobilna lub stacjonarna, wewnętrzna i zewnętrzna. Konstrukcje wykonujemy w technologii dostosowanej do aktualnych potrzeb zlecającego. Montowane przez nas elementy ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych są odpowiednio zabezpieczane przed korozją i czynnikami atmosferycznymi. Konstrukcje wykonywane są zgodnie z normami bezpieczeństwa.

Ze względu na to, iż jest to reklama nietypowa, wycena jest kalkulowana indywidualnie dla każdego projektu.

Zakres usługi obejmuje:

  • przygotowanie projektu graficznego
  • realizację, wykonanie elementów zgodnie z zatwierdzonym projektem
  • montaż konstrukcji w miejscu wskazanym lub obwożenie go na pojazdach REKLAMOBILE
  • demontaż po zakończonej ekspozycji

Druk wielkoformatowy: szybka wycena

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza
w celu uzyskania szybkiej wyceny planowanego wydruku. Prosimy o podanie zwrotnego adresu e-mail oraz szczegółów dotyczących zlecenia. Gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź!

Nazwa firmy:

Imię i nazwisko:

Nr telefonu:

Adres e-mail:

Przygotowanie projektu graficznego
Wydruk plakatów
Nagranie spotu reklamowego

Lokalizacje kampanii mobilnej:

Dodatkowe uwagi:

Ilość potrzebnych nośników: